Hakkımızda

 Ak Akın İlaç olarak, allerji deri testleri ve allerjik rinit tedavisi alanlarında 10 yılı aşkın tecrübe ve birikimlerimiz neticesinde 2016 yılından itibaren sizlere hizmet etmekteyiz. Ak Akın İlaç, sağlık sektörünün sahip olduğu uluslararası standartların Türkiye’deki temsilcisidir. İnsan sağlığının korunması için sektörün gerektirdiği ciddiyeti ve hassasiyeti yerine getirerek alerji prick testi ve alerjik hastalıklarından korunma konularında çalışmaktadır.  Sadece ticari kaygı taşımadan, sağlıklı bir Türkiye için gönüllü olup, özveri ile istenilen yaşam standardını ve kalitesini yakalamak için hızla çalışmaya devam etmekteyiz.

     2006 yılında göz cerrahisinde kullanılan solüsyonların üretimini hedefleyerek sektöre atılan şirketimiz ,2007 yılında vitrektomide kullanılan perfluorocarbon ve silikon yağlarının üretimini yapan ilk yerli üretici oldu.
    2009 yılında gözde kullanılan viskoelastiklerin üretimine başlayan Ak Akın ilaç 2013 yılında dizde kullanılan viskosuplementlerin üretimini yaparak ürün yelpazesini genişletmiştir.
    2014 yılında anjiyo bantların üretimine başlayan Ak Akın istikrarlı büyümesini sürdürmektedir .